MLS liga

VIDEO Dario Župarić nije uspio osvojiti 26. izdanje MLS lige, napadač Cityja pogođen bocom s tribina

Slavlje igrača New Yorka/Foto REUTERS

Bivši branič Rijeke igrao svih 120 minuta, Brazilac Heber nije ulazio za NY City

RIJEKA Bivši branič Rijeke Dario Župarić nije uspio otići do kraja  i osvojiti MLS naslov. Njegovi Portland Timbersi su u konferencijskom finalu bili bolji od Real Salta Lakea Damira Kreilacha, ali u finalu nisu uspjeli svladati momčad za koju nastupa bivši napadač Rijeke – Brazilac Heber. New York City je bio bolji (5:3) nakon izvođenja jedanesteraca. Nakon 120 minuta rezultat je bio 1:1.

Župarić je odigrao svih 120 minuta (nije izvodio penale), Heber nije ulazio u igru, a sve je završilo incidentom svojstvenim za europske stadione. Naime, dok su nogometaši New York Cityja slavili vodeći pogodak u prvom poluvremenu s tribina je doletjela plastična boca i pogodila u glavu napadača gostiju Jesusa Medinu. Srećom, bez posljedica.