Rezultati

Svi ovi klubovi izborili su četvrtfinale Kupa. Rijeka nije

Foto Dubravka Petric/PIXSELL

Posljednju utakmicu osmine finala odigrat će Split i Dinamo, ali tek 14. veljače

Nogometaši Šibenika svladali su na svom Šubićevcu s 2-0 (0-0) Goricu čime su izborili plasman u četvrtfinale Hrvatskog nogometnog kupa.

Šibenski su strijelci u ovom susretu bili Ivan Dolček i Duje Čop iz jedanaesterca, početkom drugog poluvremena, u 48. i 54. minuti.

Ranije su četvrtfinale Kupa izborili Slaven Belupo (6-0 protiv Nedelišća), Hajduk (2-0 protiv Mladosti iz Ždralova), Rudeš (2-1 protiv Istre 1961), BSK (2-1 protiv prošlosezonskog finalista Rijeke), Lokomotiva (1-0 kod Bjelovara) i Osijek (2-1 u gostima kod Varaždina).

Posljednju utakmicu osmine finala odigrat će Split i Dinamo, a taj je dvoboj na rasporedu 14. veljače iduće godine.