El Gran Derbi

Sevilla svladala Betis u gradskom derbiju, španjolsko nogometno prvenstvo nastavilo se nakon tri mjeseca

u kratkim crtama

• Sevilli je pripao 131. gradski derbi - El Gran Derbi

Lucas Ocampos i suigrači slave pogodak u derbiju/Foto REUTERS

Nakon Nijemaca svoje prvenstvo su pokrenuli u Španjolci. La Liga je druga liga petice koja je nastavila s natjecanjem nakon korona pauze

SEVILLA Krenula je i španjolska Primera! Nakon Bundeslige s natjecanjem je nakon korona stanke nastavila još jedna liga petice i za početak donijela vrlo dobar nogomet. Sevilla je u dopadljivom gradskom derbiju u sklopu 28. kola svladala Betis 2:0.

Ovoga petka nogometu se vraćaju i Talijani, Na rasporedu je kup ogled Juventusa i Milana.

Prvi pogodak postigao je Lucas Ocampos u 56. minuti s bijele točke, a za konačnih 2:0 poentirao je Fernando u 62. minuti. Domaćin je bio bolja momčad na Sanchez Pizjuanu, Sevilla je u većem dijelu utakmice bila opasnija i mogla je u konačnici slaviti i s više pogodaka u mreži gradskog rivala.

Sevilla se ovom pobjedom privremeno probila na treće mjesto, Betis je ostao u donjem domu ljestvice. U petak igraju Granada i Getafe, te Valencia i Levante.