Španjolsko prvenstvo

Sevilla pobjedom nad Eibarom napravila još jedan korak prema Ligi prvaka, strijelac Ocampos je na kraju stao na gol

Lucas Ocampos (desno)/Foto REUTERS

Strijelac jedinog gola za Andalužane bio je Argentinac Lucas Ocampos u 56. minuti

SEVILLA Nogometaši Seville svladali su na svom stadionu u 34. kolu Primere Eibar s 1-0 i napravili veliki korak ka plasmanu u Ligu prvaka.

Strijelac jedinog gola za Andalužane bio je Argentinac Lucas Ocampos u 56. minuti. Ocampos je u zadnjim minutama stao i na vrata Seville nakon što se ozlijedio vratar Vaclik, a domaći više nisu imali pravo na zamjenu, da bi Argentinac uspio obraniti opasan šut Dmitrovića u 97. minuti.

U prvom dvoboju 34. kola  u Valenciji su Levante i Real Sociedad odigrali 1-1. Baski su poveli golom Šveđanina Alexa Isaka (12), a samo četiri minute kasnije za domaćine je izjednačio Jose Morales.