Španjolsko prvenstvo

Sevilla doživjela domaći poraz od Osasune, izostao dvoboj Ivana Rakitića i Ante Budimira

Ivan Rakitić/Foto REUTERS

Osasuna je vodila 1:0, 2:1 i 3:2, Sevilla se dva puta uspjela vratiti. Ali ne i treći put

SEVILLA U susretu 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva Osasuna je na gostovanju pobijedila Sevillu sa 3:2. Osasuna je vodila 1:0, 2:1 i 3:2, Sevilla se dva puta uspjela vratiti. Ali ne i treći put.

Gosti su poveli u 18. minuti golom Davida Garcije koji je zabio glavom nakon ubačaja Kike Baraje iz kornera. Izjednačio je Nemanja Gudelj u 63. minuti, no samo četiri minute kasnije Fernando je zatresao vlastitu mrežu za novu prednost gostiju. Novo izjednačenje vidjeli smo u 78. minuti kada je Youssef En Nesyri svladao Aitora Fernandeza za 2-2.

U 85. minuti Osasuna je zabila i treći gol. Moi Gomez je jednu dugačku loptu glavom spustio do Eza Abdea koji se sjurio prema suparničkom golu i lijepo pogodio za 3-2.

Ivan Rakitić je igrao prvo poluvrijeme za Sevillu, dok Ante Budimir nije nastupio za Osasunu.