Serie A

Sassuolo do pobjede u sudačkoj nadoknadi, Erlić odigrao cijeli susret

U susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo je pobijedio Cremonese sa 3-2 postigavši pobjednički pogodak u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Domaćin je nakon prvog poluvremena vodio 2-0, Cremonese je u nastavku uspio izjednačiti, no Sassuolo je u drugoj minuti nadoknade stigao do pobjede.

Francuz Armand Lauriente je u 26. minuti doveo domaćine u vodstvo, da bi Davide Frattesi u 41. minuti povećao na 2-0 nakon Laurienteova dodavanja. Cyriel Desseres je u 62. smanjio, a isti je igrač u 83. minuti zabio za 2-2.

Kada se već činilo kako će Cremonese osvojiti važan bod u borbi za prvoligaški spas, Nedim Bajrami je u drugoj minuti nadoknade donio pobjedu Sassuolu nakon još jedne asistencije francuskog napadača.

Hrvatski reprezentativac Martin Erlić odigrao je cijeli susret za Sassuolo koji je ovom pobjedom napredovao na 13. mjesto sa 30 bodova, dok je Cremonese ostao na 19. poziciji sa 12 bodova, devet manje od zone spasa.