Španjolsko prvenstvo

Real Madrid osvojio sam bod protiv Osasune, izostao sudar dva hrvatska reprezentativca, Ancelotti je odmarao Luku

Carlo Ancelotti/Foto REUTERS

MADRID  Real Madrid, bez našeg Luke Modrića, odigrao je samo 0-0 protiv Osasune na Bernabeu u 11. kolu Primere.

Prvu veliku priliku imao je napadač Reala Vinicius u 30. minuti, a u 44. minuti opasan šut Camavinge odlazi preko vrata. Najveću šansu za goste propustio je Moncayola, koji je u 50. minuti pogodio vratnicu, a Benzema je u 62. minuti zatresao gredu.

U zapisniku utakmice nije bilo Hrvata Luke Modrića i Ante Budimira.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić nije ozlijeđen nego ga je trener Carlo Ancelotti u posljednji trenutak izostavio s popisa za utakmicu s Osasunom kako bi ga odmorio. Budimir također nije bio u sastavu Osasune.

Betis se vinuo jako visoko zahvaljujući domaćoj pobjedi nad Valencijom (4-1).

Real, Sevilla, Betis i Real Sociedad vode s 21 bodom, a Osasuna je šesta s 19 bodova.