Španjolsko prvenstvo

Real Madrid slavio na gostovanju kod Mallorce, Luka Modrić igrao do 86. minute

Luka Modrić/Foto REUTERS

Nakon četvrte uzastopne pobjede, ukupno 24. u prvenstvu, Real je prvi na ljestvici sa 78 bodova

MALLORCA Nogometaši Real Madrida pobijedili su večeras na gostujućem terenu Mallorcu s 1-0 u utakmici 31. kola španjolskog prvenstva i zadržali veliku prednost na vrhu.

Jedini pogodak postigao je francuz Aurelien Tchouaméni dalekometnim udarcem u 48. minuti. Luka Modrić je za Real igrao do 86. minute.

Nakon četvrte uzastopne pobjede, ukupno 24. u prvenstvu, Real je prvi na ljestvici sa 78 bodova, 11 bodova više i utakmicom više od Barcelone, koja večeras igra na gostujućem terenu protiv Cadiza. Mallorca je doživjela 12. poraz i zauzima 15. mjesto na tabeli sa 31 bodom.

Ranije danas Atletico Madrid je kod kuće pobijedio Gironu 3-1, a Rayo Vallecano je kao domaćin odigrao neriješeno 0-0 protiv Getafea.