LA LIGA

Real Madrid pogocima Vinicusa svladao Elche i vratio se na vrh lige, Modrić asistirao

Luka Modrić/Foto REUTERS

Vinicius Junior bio je dvostruki strijelac, po jedan pogodak u svakom poluvremenu, a kod onog u 73. minuti asistenciju je upisao Luka Modrić.

RIJEKA Real Madrid je u 12. kolu španjolske lige kod Elchea slavio s 2:1 te se tako vratio na vrh Primere.

Vinicius Junior bio je dvostruki strijelac, po jedan pogodak u svakom poluvremenu, a kod onog u 73. minuti asistenciju je upisao Luka Modrić. Jedanaest minuta kasnije kapetan hrvatske reprezentacije napustio je teren, zamijenio ga je Camavinga.

Jedini strijelac za domaću momčad bio je Milla, a Elche je od 63. minute igrao s igračem manje nakon isključenja Gutija koji je zaradio drugi žuti karton.

Real, unatoč tome što im je ovo tek druga pobjeda u posljednjih pet prvenstvenih susreta, vratio se na vrh Primere, doduše samo na gol razliku obzirom da i drugoplasirani Real Sociedad ima 24 boda.

Na trećem je mjestu Sevilla s tri boda manje i utakmicom manje.