La Liga

Real Madrid nije uspio pobijediti Villarreal uoči važnog susreta u Ligi prvaka, Modrić odigrao cijeli susret

Modrić i Kroos u razgovoru sa sucem/Foto REUTERS

Utakmica je počela sjajno za Kraljevski klub, Marijano Diaz je u 2. minuti postigao gol, a izjednačio je Gerard Moreno u 75. minuti iz penala

VILLAREAL U dvoboju 10. kola Primere Villarreal i Real Madrid su odigrali 1-1. Četiri dana prije presudne utakmice protiv milanskog Intera u Ligi prvaka, Real Madrid nije uspio pobijediti Villarreal.

Utakmica je počela sjajno za Kraljevski klub, Marijano Diaz je u 2. minuti postigao gol, a izjednačio je Gerard Moreno u 75. minuti iz penala. Bio je to četvrti dosuđeni penal koji su skrivili igrači Reala u zadnje dvije utakmice.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real.

Vodi Real Sociedad s 20 bodova, Villarreal je drugi s 19, a Real četvrti s 17 bodova.

Ranije su Levante  i Elche odigrali također 1-1. Poveli su domaći golom Melera (12), a za Elche je poravnao Tete Morente (64).