La Liga

Real Madrid nije iskoristio svoju šansu, poraza ih spasio autogol u 94. minuti. Rakitić strijelac i asistent

Rakitić je iz penala opet doveo Andalužane u vodstvo u 78. minuti i činilo se da će to biti konačan rezultat sve dok u četvrtoj minuti sudačke nadoknade loptu u gol nije skrenuo igrač Seville Carlos.

MADRID U derbiju 35. kola Primere Real i Sevilla su odigrali 2-2, a “Kraljevski klub” je poraza spasio autogol u 94. minuti, dok je gol za Sevillu zabio i Ivan Rakitić.

Sevilla je povela u 22. minuti golom Fernanda na asistenciju Rakitića, a Real je izjednačio u 67. minuti preko Asensia na dodavanje Kroosa.

Luka Modrić je igrao do 66. minute, a Rakitić do 88.

Ovaj ishod je tri kola prije kraja ostavio Atletico na vrhu s 77 bodova, Real i Barcelona imaju po 75 bodova, a Sevilla 71.