Bundesliga

RB Leipzig pregazio Mainz u gostima, Timo Werner zablistao s tri pogotka i zaprijetio Robertu Lewandowskom

Timo Werner/Foto REUTERS

Timo Werner je u nastavku (48' i 75') s još dva pogotka dotukao goste, te s 24 nastavio utrku s Robertom Lewandowskim za prvoga strijelca Bundeslige. Napadač Bayerna postigao je tri gola više

MAINZ U drugoj nedjeljnoj utakmici 27. kola Bundeslige RB Leipzig je bio uvjerljiv kod Mainza. Leipzig je na krilima napadača Tima Wernera slavio sa čak 5:0. Werner je svoj prvi pogodak postigao u 11. minuti, na 2:0 povisio je Yussuf Poulsen u 23. minuti, a u 36. minuti stigao je treći gol u režiji Marcela Sabitzera.

Timo Werner je u nastavku (48′ i 75′) s još dva pogotka dotukao goste, te s 24 nastavio utrku s Robertom Lewandowskim za prvoga strijelca Bundeslige. Napadač Bayerna postigao je tri gola više.