Bundesliga

RB Leipzig iskoristio poraz Bayerna i uvjerljivom pobjedom u Berlinu im se približio na dva boda minusa

Willi Orban zabija treći pogodak Leipziga/Foto REUTERS

Gosti su poveli u 28. minuti golom Marcela Sabitzera na asistenciju Danija Olma. Na 2-0 je povisio Nordi Mukiele u 71. minuti, a priču je zaključio Villi Orban u 84. minuti.

BERLIN Nogometaši RB Leipziga na gostovanju su pobijedili berlinsku Herthu sa 3-0 u susretu 22. kola Bundeslige, smanjivši zaostatak za vodećim Bayernom na dva boda minusa.

Leipzig je iskoristio subotnji poraz Bayerna u Frankfurtu i približio se Bavarcima na samo dva boda minusa.

Momčad Juliana Nagelsmanna nije dozvolila iznenađenje i u Berlinu je uvjerljivo slavila sa 3-0.