Opasan i konkretan

Pogledajte gol Marija Pašalića za pobjedu nad Danskom: Utišao je pune tribine Parkena!

Foto Reuters

Modrić je kratko dodao Brozoviću, on ubacio u domaći kazneni prostor. Lopta se sretno odbija do Pašalića koji ju je pospremio u dansku mrežu.

Hrvatska je pobijedila Dansku 0:1 na Parken Stadionu u Kopenhagenu u trećem kolu supine A1 Lige nacija.

Iako je Danska dominirala u prvom poluvremenu, ulaskom Luke Modrića i Matea Kovačića promijenio se odnos snaga na terenu.

Vatreni su postali puno opasniji i konkretniji, a to im se sve isplatilo u 70. minuti susreta nakon jednog kornera.

Modrić je kratko dodao do Brozovića koji to ubacuje u domaći kazneni prostor, a lopta se sretno odbija do Marija Pašalića kojem nije bilo teško pospremiti loptu u domaću mrežu.

Utišao je Pašalić krcate tribine Parken stadion u Kopenhagenu, piše Gol.hr.

“Imam taj neki osjećaj za gol”, komentirao je Pašalić poslije utakmice.