"Idemo dalje"

Perišić: 'Sve se promijenilo u samo jednoj utakmici. Svejedno s kim igramo, bit ćemo na pravom nivou'

Hina

Foto HINA Daniel Kasap

Foto HINA Daniel Kasap

Danas sam bio na poziciji beka. Rekao sam sto puta da sve što ekipa treba, tu sam



Sve se promijenilo u jednoj utakmici, istaknuo je Ivan Perišić nakon hrvatskog trijumfa protiv Gane i plasmana u 16-inu finala Svjetskog prvenstva u SAD, Kanadi i Meksiku.


“Odigrali smo puno bolje nego ove prve dvije utakmice. Iako oni u prvom poluvremenu nisu baš napadali. Dali su nam dosta prostora, što je nama odgovaralo. Imali smo bolje šanse. Bilo je malo panike na 1-1, ali smo izdržali. Zabili smo drugi gol iz prekida i sve je pozitivno. Sve se promijenilo u jednoj utakmici, tako da sad se treba dobro odmoriti i idemo dalje,” kazao je “Perija”.


U trenucima ovog razgovora, Perišić nije znao proitiv koga ćemo igrati u Torontu.




“Uskoro ćemo doznati protiv koga igramo, no bit ćemo spremni. Kolumbija ili Portugal ? Svejedno je, na ovom nivou moraš biti spreman i igrati protiv svih ekipa. Moraš biti na pravom nivou, moramo dati sve od sebe i ako bude kao danas, možemo pobijediti svakog,” poručio je.


Perišić je protiv Gane zaigrao na poziciji beka umjesto Joška Gvardiola, a ispred njega je bio Martin Baturina.


“Danas sam bio na poziciji beka. Rekao sam sto puta da sve što ekipa treba, tu sam. Nije mi strano igrati. Igrao sam i u Italiji dosta puta i beka i wing beka i krilo. Tako da sve što ekipa treba, tu sam. Baturina je u dobroj formi, treba nastaviti ovako. Stvarno je napredovao u zadnjih šest mjeseci. Svaka mu čast,” poručio je Perišić.


🧩
Play Zona: ANKETA
(Igra će se prikazati na portalu. Ne brišite ovaj okvir!)