Prva HNL

Osijek uz dosta muke svladao Istru 1961 i preskočio Lokomotivu na drugom mjestu, Puljani u kvalifikacijama s Orijentom

Osječko klupko slavlja/Foto PIXSELL

Osječani su poveli u 45. minuti pogotkom Dmytra Lope, a konačnih 2:0 postavio je Antonio Mance u 81. minuti utakmice

OSIJEK Nogometaši Osijeka svladali su Istru 1961 pred svojim navijačima 2:o i preskočili Lokomotivu na drugom mjestu. Puljani su pružili dobar otpor favoriziranom domaćinu, no nisu uspjeli izbjeći poraz koji ih definitivno vodi u kvalifikacije za ostanak u prvoligaškom društvu s Orijentom 1919.

Osječani su poveli u 45. minuti pogotkom Dmytra Lope, a konačnih 2:0 postavio je Antonio Mance u 81. minuti utakmice. U 74. minuti Mirko Marić je promašio penal za “bijelo plave”.