Ligue 1

Nova pobjeda Marseillea i Igora Tudora: Svladali Auxerre u gostima

Igor Tudor / Reuters

Marseille je tako privremeno došao na prvo mjesto ljestvice i ima tri boda više od PSG-a i Lensa, ali i utakmicu više

Novu pobjedu su ostvarili nogometaši Marseillea i njihov trener Igor Tudor koji su ovom prilikom, u 6. kolu francuske Ligue 1, svladali Auxerre u gostima 2-0.

Gerson je već u sedmoj minuti doveo Marseille u vodstvo. U nastavku utakmice su obje momčadi propuštale prilike, a onda je u samoj završnici utakmica prelomljena. Igrači s klupe Marseillea su presudili Auxerreu. Guendouzi je asistirao u 84. minuti, a strijelac za konačnih 2-0 bio je Alexis Sanchez.

Bila je ovo treća ligaška utakmica u nizu kako Marseille nije primio pogodak. Marseille je tako privremeno došao na prvo mjesto ljestvice i ima tri boda više od PSG-a i Lensa, ali i utakmicu više.

U nedjelju se sastaju Montpellier – Lille, Ajaccio – Lorient, Clermont – Toulouse, Brest – Strasbourg, Reims – Lens, Troyes – Rennes i Nica – Monaco.