TRADICIONALNI TURNIR

Nogometaši Rijeke svladali Osijek na otvaranju Kvarnerske rivijere u utakmici sa čak 6 golova

Denis Frančišković

SNIMIO: VEDRAN KARUZA

U Omišlju su puno boljom igrom u nastavku slomili Osječane (4:2), drugoplasirani sastav netom završene lige. Slavonci su bili puno bolji na otvaranju, no u nastavku Riječani su zaigrali izrazito napadački i efikasno.

Utakmica 1. kola skupine A Kvarnerske rivijere: Rijeka – Osijek 4:2 (1:1). Igralište Pušća. Sudac: Luka Milković (Viškovo). Gledatelja: 200. Strijelci: 1:0 Mikloš (14’), 1:1 Babić (31’), 2:1 Šćira (44’-11), 3:1 Šćira (50’), 3:2 Babić (57’), 4:2 Korač (66’).

RIJEKA: Mišković, M. Žlibanović (67’ Pučić), Knežević (41’ Bradarić), Blečić, Živanović, Pavičić (41’ Zubović), Mikulica (69’ Baraba), Mikloš (67’ Anušić), Momčilovski (41’ Srdoč), Šćira (55’ Korač), Tešović (55’ R. Žlibanović).

OSIJEK: Hlapčić, Perković (79’ Lukadinović), Živković (79’ Damjanović), Beširović (67’ Ivančan), Svraka (67’ Lugarić), Vrbanac, Mažar (51’ Levak), Solić (51’ Zahirović), Barišić (79’ Puljić), Prekodravac, Babić.

Nogometaši Rijeke startali su pobjedom na 68. izdanju Kvarnerske rivijere, u Omišlju su puno boljom igrom u nastavku slomili Osječane (4:2), drugoplasirani sastav netom završene lige. Slavonci su bili puno bolji na otvaranju, no u nastavku Riječani su zaigrali izrazito napadački i efikasno.

Susret je prelomio David Šćira s dva gola, jednim s »kreča«, u sedam minuta.

Rezultati, skupina A: Fehervar – Torino 3:0, Rijeka – Osijek 4:2. Skupina B: Dinamo – Sturm 1:0, Maribor – Vojvodina 1:4.

Danas, Omišalj (16): Torino – Osijek, (18): Rijeka – Fehervar, Labin (16): Dinamo – Maribor, (18): Vojvodina – Sturm. (D. F.)