Prva NL

Nogometaši Orijenta upisali i četvrti uzastopni poraz, Vukovarci ipak prejaki za Krimejčane

Mateo Monjac/Foto A. KRIŽANEC

Torles Knoll u 9. i Tino Jukić u 86. minuti strijelci za Vukovarce

VUKOVAR  – ORIJENT   2:0

VUKOVAR   Utakmica 32. kola Prve NL: Vukovar – Orijent 2:0 (1:0). Stadion u Borovom naselju. Gledatelja: 300. Sudac: Ante Jukić (Split). Strijelci: 1:0 Knoll (10′-11m), 2:0 Jukić (86′). Žuti kartoni: Pavičić (Vukovar), Travaglia (Orijent).

VUKOVAR: Kolić, Jukić, Rugašević, Baltić, Radošević, Knoll, Gonzalez (od 87′ Saccone), Pavičić, Andačić (od 71′ Bušić), Jara (od 75′ Awunyo), Pelko (od 46′ Capitani).

ORIJENT: Zadro, Braut, Mulac, Črnko (od 60′ Simčić), Baboucarr, Monjac, Travaglia, Mohorovičić (od 60′ Lazar), Zrilić (od 75′ Ibiši), Putnik (od 82′ Fatić), Tadejević.

Nogometaši Orijenta ipak nisu uspjeli prekinuti niz od tri poraza na gostovanju kod najučinkovitije drugoligaške momčadi ovoga proljeća. Vukovarci su opravdali ulogu favorita i u obostrano otvorenom susretu. U 9. minuti Emanuel Črnko je nespretno zahvatio po nogama suparničkog igrača, a sudac Jukić pokazao na bijelu točku s koje je Torles Knoll pogodio za početno vodstvo domaćih. Gosti su imali nekoliko pokušaja u prvih 15-ak minuta utakmice, ali bez konkretnije završnice.

Nastavak je protekao u otvorenom nadigravanju, no domaći su, kao i do odmora, bili konkretniji. Tino Jukić je u 86. minuti zabio za konačnih 2:0 i to na asistenciju strijelca prvoga pogotka Torlesa Knolla.