Druga HNL

Nogometaši Opatije u posljednjoj domaćoj utakmici ove sezone poraženi od Dubrave

Ivan Volarić

Anton Baltazar Bogolin/V. KARUZA

Gosti su prema vjerojatno ključnim bodovima u borbi za ostanak krenuli u 37. minuti kada je sudac Titlić olako pokazao na bijelu točku

OPATIJA – DUBRAVA 0:2

RIJEKA  Utakmica 29. kola Druge HNL: Opatija – Dubrava 0:2 (0:2). Stadion na Kantridi. Gledatelja 100. Sudac: Titlić (Hrvace) 6. Strijelci: 0:1 Marton (37′-11m), 0:2 Korca (43′). Žuti kartoni: Belančić (Opatija), Ivanović (Dubrava).

OPATIJA: Šušak 6, Lagumdžija 6, Belančić 5,5, Gavrić 6 (od 80′ Varnica), A. B. Bogolin 6, Bekić 5,5 (od 64′ Garcia -), Kavčić 6, Šarac 5,5 (od 46′ Furijan 6), V. Bogolin 6 (od 63′ Bilobrk -), Rakić 5,5 (od 46′ Grbac 5,5), Kukoč 6.

DUBRAVA: Ilinčić -, Čoko 6, Marton 7 (od 80′ Petriško -), Ivanović 6,5 (od 65′ Turanjanin -), Ibiši 6,5 (od 89′ Markić -), Babin 6,5 (od 80′ Bilić -), Ljubanović 6,5, Barišić 6,5, Palić 6,5 (od 64′ Radić -), Korca 7, R. Šarić 6,5.

Opatijci su u posljednjoj domaćoj utakmici ove sezone doživjeli poraz koji je bolniji za susjede s Krimeje nego Crno bijele koji su se već pomirili s trećeligaškom sudbinom. Sudac Titlić olako je u 37. minuti pokazao na bijelu točku, a Marton sigurno izveo kazneni udarac.

Šest minuta kasnije Korca je iz drugog pokušaja nakon kornera ugurao loptu u mrežu i svojoj momčadi osigurao vjerojatno ključne bodove u borbi za ostanak.