Druga HNL

Nogometaši Opatije doživjeli težak poraz kod lidera i napravili još jedan korak prema ispadanju

Carlo Berković/Foto M. LEVAK

Samo nas je raspoloženi vratar Carlo Berković spasio od još težeg poraza - rekao je trener Bogolin

Varaždin – Opatija 4:0

VARAŽDIN Utakmica 24. kola Druge HNL: Varaždin – Opatija 4:0 (1:0). Stadion Varteks. Gledatelja: 500. Sudac: Dražen Matasović (Đakovo). Strijelci: 1:0 Bagadur (8′), 2:0 Posavec (52′), 3:0 Brodić (66′), 4:0 Šego (82′-11m).

VARAŽDIN: Sentić, Bagadur, Urata (od 77′ Mekić), Brodić (od 77′ Lusavec), Herrera (od 77′ Igrec), Postonjski, Teklić (od 84′ Vugrinec), Posavec (od 84′ Belcar), Šego, Kolarić, Škaričić.

OPATIJA: Berković, Lagumdžija (od 56′ Weitzer), Jukičić, Ivančić, Glavaš, Bogolin (od 67′ Malinić), Grujević, Kavčić, Šarac (od 46′ Junuzović), Bilobrk (od 46′ Pejanović), Kukoč (od 67′ Bekić).

Nogometaši Opatije nisu uspjeli prirediti iznenađenje i bod(ovima) kod lidera barem malo popravili svoju nezavidnu situaciju u borbi za ostanak u ligi. Riječki stoper Ricardo Bagadur načeo je euro-pogotkom Opatijce koji su se držali do poluvremena. Nisu u tom periodu imali šanse, ali su barem u rezultatskom smislu bili u igri…

– I onda smo u nastavku s nekoliko promjena i kroz uvođenje iskusnih igrača priželjkivali reakciju, međutim dogodilo se potpuno suprotno. Primili smo tri pogotka i samo nas je raspoloženi vratar Carlo Berković spasio od još težeg poraza – rekao je trener Zoran Bogolin.