Druga NL

Nogometaši Grobničana zasluženo osvojili bod nakon što su ostavili bolji dojam od domaćina u Dugom Selu

Dražen Pilčić/Foto M. LEVAK

Dražen Pilčić doveo je Grobničane u vodstvo u 36. minuti

Dugo Selo – Grobničan 1:1

DUGO SELO  Utakmica 14. kola Druge NL: Dugo Selo – Grobničan 1:1 (0:1). Gradski stadion. Gledatelja: 200. Sudac: Kristić Nikola (Ćeralije). Strijelci: 0:1 Pilčić (36′), 1:1 Petković (61′). Žuti kartoni: Petković (Dugo Selo), Mikulica, Jurica, Ušalj, Pozderac, Berković (Grobničan).

DUGO SELO: Mandić, Bastalec, Darojković, Filipović, Valek, Radoš, Slunjski, Petković, M. Starčić (od 21′ Salar, od 62′ Franjčić), Domić (od 82′ Božanović), Palić (od 62′ J. Starčić).

GROBNIČAN: Curać, Ušalj (od 90′ Matković), Bosančić, Van Wey, Valjan (od 88′ Batarelo), Prpić, Pilčić (od 90′ Kovačević), Franković, Galešić, Jurica (od 71′ Prtenjača), Mikulica (od 46′ Pozderac).

Nogometaši Grobničana neporaženi su napustili Dugo Selo u utakmici u kojoj su ostavili bolji dojam od svojega domaćina. U većem dijelu utakmice gosti su bili dominantniji iako bez većih prilika.

Izuzetak je 36. minuta kada je Pilčićev ubačaj prevario domaćeg vratara kojega je u skoku omeo Jurica. Domaći su nastavku poravnali iz prve prilike nakon čega više nije bilo većih prilika pa se remi čini kao najrealniji ishod.