Druga NL

Nogometaši Grobničana tijesno izgubili kod drugoligaškog lidera u Pločama

Dražen Pilčić/Foto S. DRECHSLER

Grobničani su u završnici utakmice stekli igrača više kod vodstva Jadrana 3:1 i preko Galešića u 90. minuti stigli na samo gol zaostatka

JADRAN – GROBNIČAN 3:2

PLOČE  Utakmica 21. kola Druge NL: Jadran (LP) – Grobničan 3:2 (2:0). Igralište Jadranovo. Gledatelja: 200. Sudac: Matej Čulina (Pridraga). Strijelci: 1:0 Rodin (22′), 2:0 N. Marić (25′), 2:1 Pilčić (55′), 3:1 Petrović (56′), 3:2 Galešić (90′). Žuti kartoni: Perić, Raič, N. Marić, M. Marić, Nikolac (Jadran), Jurica, Golić, Berković, Belobrajdić (Grobničan). Crveni karton: Manenica (77′, drugi žuti karton).

JADRAN (LP): Margan, Manenica, Dulaj (od 70′ Glavina), Rodin, Raič, Čepo (od 46′ Nikolac), N. Marić, M. Marić, Petrović (od 80′ Abramović), Perić, Amdouni (od 57′ Kordić).

GROBNIČAN: Curać, Ušalj, Golić, Ravlija (od 80′ Franković), Kovačević (od 60′ Belobrajdić), Pilčić, Redžepi (od 35′ Bosančić), Galešić, Batarelo (od 80′ Rupčić), Jurica, Mikulica (od 60′ Prpić).

Nogometaši Grobničana skupo su prodali kožu na gostovanju kod kod drugoligaškog lidera. Grobničani su u završnici utakmice stekli igrača više kod vodstva Jadrana 3:1 i preko Galešića u 90. minuti stigli na samo gol zaostatka. No, ostalo je premalo vremena da dobru predstavu okrune i trećim, izjednačujućim pogotkom. Morali su se zadovoljiti s dobrim dojmovima koje su ostavili u Pločama.