Druga NL

Nogometaši Grobničana primili dva pogotka u nastavku i upisali prvi proljetni poraz

Dražen Pilčić/Foto S. DRECHSLER

Dražen Pilčić je doveo Grobničane u vodtvo u prvom poluvremenu

ZRINSKI – GROBNIČAN  2:1

ČEPIN   Utakmica 19. kola Druge NL: Zrinski – Grobničan 2:1 (0:1). Igralište u Čepinu. Gledatelja: 200. Sudac: Matteo Bednjanec (Slavonski Brod). Strijelci: 0:1 Pilčić (37′), 1:1 Korov (64′), 2:1 Pejić (66′). Žuti kartoni: Raguž, Jajalo (Zrinski), Golić, Jurica (Grobničan).

ZRINSKI: Stanić, Matković, Ćubel, Salapić, Horvat (od 85′ Jajalo), Tadić, Korov (od 64′ Hajnal), Raguž (od 64′ Matar), Pejić, Šilić (od 85′ Dabić), Jelavić (od 76′ Vrdoljak).

GROBNIČAN: Curać,Ušalj, Golić, Ravlija (od 76′ Franković), Kovačević, Pilčić, Milinović, Redžepi (od 61′ Mikulica), Galešić, Batarelo, Jurica (od 76′ Rupčić).

U razmaku od dvije minute nastavka nogometaši Grobničana primili su dva pogotka, prosuli prednost iz prvoga poluvremena i otplovili prema prvom porazu u nastavku sezone.

– Pobjeda domaćina je na kraju zaslužena, ali imamo i mi za čime žaliti. Domaćini su nam na kraju priznali da smo ih dobrano namučili i da smo ostavili jako dobar dojam, ali što to vrijedi kada smo ostali bez bodova. Kod 1:0 smo promašili tri top šanse… – rekao je Damir Kraljić, sportski direktor Grobničana.