Serie A

Nikola Kalinić strijelac u domaćem remiju Verone s Bolognom, Ivor Pandur odradio svih 90 minuta na vratima Jurićeve momčad

Ivor Pandur u dresu Rijeke/Foto PIXSELL

Verona ni u osmoj uzastopnoj utakmici nije uspjela stići do pobjede

VERONA Nikola Kalinić postigao je svoj drugi pogodak u 18. nastupu za Veronu, odnosno jubilarni 40. pogodak u Serie A. Verona, hrvatskog stručnjaka Ivana Jurića, na domaćem terenu odigrala je 2:2 protiv Bologne, ostavši tako i osmu utakmicu zaredom bez pobjede.

Verona je povela u 2. minuti preko Faraonija, poravnao je pola sata kasnije De Silvestri. Kalinić, koji je izašao iz igre u 75. minuti, prekrasnim pogotkom u 52. minuti doveo je Veronu u vodstvo. No, u 86. minuti Rodrigo Palacio je zabio za konačnih 2:2 i nastavak crnog niza Jurićeve momčadi.

Riječki vratar Ivor Pandur odigrao je svih 90 minuta. Ovo mu je bila treća prvenstvena utakmica na vratima Verone.