LIGUE 1

Niko Kovač i dalje u problemima: Monaco izvukao bod, Gouiri promašio jedanaesterac za pobjedu Nice

Niko Kovač/Foto: REUTERS

Monaco nakon odigranih šest kola ima samo jednu pobjedu, trenutno su 13. sa pet bodova, dok je Nica četvrta sa 10 bodova.

NICA Nogometaši Monaca u šestom kolu francuskog prvenstva odigrali su neriješeno s Nicom, rezultat je bio 2:2.

Na prvi pogodak čekalo se do 39. minute, kada je momčad iz Kneževine u vodstvo doveo Golovin nakon sjajne asistencije Martinsa.

Nica je ipak odlučnije krenula u drugo poluvrijeme i već nakon sedam minute igre u drugom dijelu na 1:1 poravnava Andy Delort, koji je u Nicu stigao iz Montpelliera. Šok za Kovačeve izabranike dogodio se u 74. minuti kada Boudaoui Nici donosi 2:1.

No, samo dvije minute kasnije dosuđen je kazneni udarac za Monaco koji je realizirao Ben Yedder za konačnih 2:2.

Samo pet minuta kasnije jedanaesterac je dosuđen i na drugoj strani nakon što je Badiashile igrao rukom, ali Amine Gouiri je iz kaznenog udarca promašio cijela vrata, a Nica propustila uzeti sva tri boda