Serie A

Napoli svladao Genou, domaće pobjede Atalante i Rome, Badelj i Rog odigrali bez golova

San Siro/Foto REUTERS

Mario Pašalić igrao je do 70. minute u pobjedu Atalante nad Sampdorijom

RIM Nogometaši Napolija svladali su u 31. kolu Serie A u gostima Genou s 2-1 i opet došli na peto mjesto.

Dries Mertens (45+1) i Hector Lozano (66) donijeli su pobjedu Napolitancima, dok je strijelac za domaćine bio Goldaniga (49)

Napoli je s 51 bodom preskočio Milan (49), dok je Genoa u zoni ispadanja na 18. mjestu s 27 bodova.

Fiorentina i Cagliari su u Firenci odigrali 0-0.

Milan Badelj je igrao do 60. minute za domaćine, a Marko Rog do 62. minute za goste.

Pobjede su ubilježili Roma i Atalanta, dok je Torino slavio protiv pretposljednje Brescie s 3-1 i pobjegao s dna.

Atalanta je uz puno muke u Bergamu slavila protiv Sampdorije s 2-0 i probila se ispred Intera na treću poziciju koja vodi u Ligu prvaka. Toloi (75) i Muriel (85) donijeli su u završnici trijumf Atalanti, a Mario Pašalić igrao je za domaćine do 70. minute.

Roma je na svom Olimpicu, također uz puno muke, došla do pobjede nad Parmom (2-1), a pobjednički gol postigao je Veretout u 57. minuti. Roma se trijumfom probila na peto mjesto s istim brojem bodova kao i Napoli (51), dok je Milan, unatoč senzacionalnoj pobjedi nad Juveom u utorak, pao na sedmo mjesto.

Bologna je doma poražena od Sassuola 1:2.