
Ivan Santini, Marko Livaja i Josip Drmić
Livaja i Santini su bili povremeni hrvatski A reprezentativci i još uvijek čekaju na prve nastupe po povratku u Prvu HNL. Drmić je pak upisao više od 30 nastupa za švicarsku vrstu
povezane vijesti
RIJEKA Angažmanom Marka Livaje Hajduk je zaključio vrlo plodonosan, netko će unaprijed zaključiti pomalo senzacionalan prijelazni rok. Barem na papiru. Dolazak prekaljenog golgetera iz AEK-a se, međutim, uklapa u sjajnu priču koju su još ranije započeli Rijeka i Osijek. Naime, Rijeka je zadnjim danima zimskog mercata posegnula za uslugama Josipa Drmića, a Osijek je odlučio svoje napadačke redove ojačati povratnikom iz Kine Ivanom Santinijem.
Livaja i Santini su bili povremeni hrvatski A reprezentativci i još uvijek čekaju na prve nastupe po povratku u Prvu HNL. Drmić je pak upisao više od 30 nastupa za švicarsku vrstu. Sva trojica imaju snažni međunarodni rejting i golgeterske reference koje nude obećavajuće proljeće u Prvoj HNL.