Premiership

Mourinhov Tottenham poražen kod West Hama koji je sada skočio na četvrto mjesto

Gosti su uspjeli samo smanjiti zaostatak u 64. minuti, kad je Gareth Bale asistirao Lucasu Mouri.

LONDON U dvoboju dvije londonske momčadi nogometaši West Hama pobijedili su na Olimpijskom stadionu gostujući Tottenham s 2-1 (1-0), čime su ‘čekićari’ došli do četvrtog mjesta na ljestvici.

Već u 3. minuti Michail Antonio je svladao Huga Llorisa. Na 2-0 je prednost domaćih povećao Jesse Lingard u 47. minuti, što mu je već treći pogodak za West Ham po dolasku iz Manchester Uniteda.

Novom, 13. pobjedom u Premier ligi West Ham je došao do 45 bodova i četvrtog mjesta na ljestvici, koje vodi u Ligu prvaka u sljedećoj sezoni. Tottenham je doživio osmi poraz, ostao na 36 bodova i devetom mjestu.

Vodeći Manchester City ima 56 bodova, deset više od Manchester Uniteda i Leicestera.