Serie A

Mourinho “pao” u Torinu, Jurićev Toro nije uspio usporiti stopostotni Napoli

Jose Mourinho/Foto REUTERS

TORINO Nogometaši Napolija zadržali su stopostotni učinak u talijanskom prvenstvu i nakon 8. kola zahvaljujući minimalnoj 1:0 domaćoj pobjedi protiv Torina, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

Napoli je do pobjedničkog pogotka stigao pred sam kraj susreta, u 81. minuti kada je Osimhen uspio glavom iz gužve zatresti mrežu gostiju.

Josip Brekalo odigrao je čitav susret za Torino koji je 12. na ljestvici s osam bodova, dok Marko Pjaca zbog ozljede nije konkurirao za nastup.

Juventus je pred svojim navijačima minimalno svladao Romu. Jedini pogodak za četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu “zebri” postigao je Kean u 16. minuti.

Pred kraj prvog poluvremena vratar Juventusa Szczesny obranio je kazneni udarac Veretoutu nakon što je upravo on prekršajem zaustavio Abrahama u svom kaznenom prostoru.

REZULTATI 8. KOLA:

Juventus – Roma 1:0 (Kean 16′)

Spezia – Salernitana 2-1 (Strelec 51, Kovalenko 76 / Simy 39)

Lazio – Inter 3-1 (Immobile 64-11m, Anderson 81, Milinković-Savić 90+1 / Perišić 12-11m)

Milan – Verona 3-2 (Giroud 59, Kessie 76-11m, Gunter 78-ag / Caprari 7, Barak 24-11m)

Cagliari – Sampdoria 3-1 (Joao Pedro 4, 90+4, Caceres 74 / Thorsby 82)

Empoli – Atalanta 1-4 (Di Francesco 30 / Iličić 11, 26, Viti 49-ag, Zapata 89)

Genoa – Sassuolo 2-2 (Destro 27, Vasquez 89 / Scamacca 17, 21)

Udinese – Bologna 1-1 (Beto 82 / Barrow 67)

Napoli – Torino 1-0 (Osimhen 81)