Francusko prvenstvo

Mladi hrvatski reprezentativac asistirao u pobjedi Lillea nepunu minutu nakon što je ušao na travnjak

Domagoj Bradarić tijekom nedavnog EURO-a i ogleda protiv Portugala/Foto REUTERS

Lille je 20. pobjedom u sezoni došao do 69 bodova i povećao prednost pred drugoplasiranim Paris Saint-Germainom na šest bodova, ali s utakmicom više

METZ Vodeća momčad francuskog nogometnog prvenstva Lille otvorio je 32. kolo pobjedom 2-0 (0-0) na gostovanju u Metzu, a za drugi pogodak asistirao je mladi hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić.

Lille je poveo u 60. minuti pogotkom Turčina Buraka Yilmaza. Domagoj Bradarić je u igru ušao u 88. minuti, a u 89. je njegovo dodavanje dovelo do pogotka Turčina Zekija Čelika za konačnih 2-0.

Domaća momčad je imala priliku za vodstvo u 17. minuti, ali je vratar Lillea Mike Maignan obranio kazneni udarac Aaronu Leyi.

Lille je 20. pobjedom u sezoni došao do 69 bodova i povećao prednost pred drugoplasiranim Paris Saint-Germainom na šest bodova, ali s utakmicom više. Trećeplasirani Monaco zaostaje sedam bodova. Metz je na desetoj poziciji s 42 boda.