Riječki stoper

Matej Mitrović: Gol? Nije mogao u bolji trenutak!

Matej Mitrović / Foto Igor Soban/PIXSELL

Strijelac izjednačujućeg pogotka Matej Mitrović komentirao je derbi Rijeke i Dinama

Rijeka i Dinamo odigrali su 2-2  na Rujevici pred 8.108 gledatelja u derbiju 15. kola SuperSport HNL-a.

Dinamo je vodio 1-0 i 2-1, ali se Rijeka oba puta vratila za konačnih 2-2.

Dario Špikić je doveo Dinamo u vodstvo u 41. minuti, izjednačio je Lindon Selahi u 53. minuti, da bi Dino Perić u 81. donio hrvatskom prvaku novu prednost. Konačnih 2-2 postavio je Matej Mitrović u 88. minuti.

Strijelac izjednačujućeg pogotka Matej Mitrović komentirao je derbi.

Foto galerija: Derbi Rijeka - Dinamo Foto: Vedran Karuza

“Teška i tvrda utakmica. Mislim da je na kraju realan rezultat. Oni su dobro krenuli, mi smo kasnije krenuli i stisli. Najvažnije da nismo izgubili.

Gol? Nije mogao u bolji trenutak! Dobro se osjećam u igri nakon duge stanke, teške ozljede. Uhvatio sam kontinuitet, sad ga treba zadržati i nastaviti dalje”, rekao ej Mitrović.

Na primjedbu da je Rijeka ovime prekinula negativan niz protiv Dinama, Mitrović je kazao: “Utakmica je bila teška za nas, teška i za suca, ali kažem najbitnije da smo uzeli pozitivan rezultat. Idemo dalje!”