PROTIVNIK HRVATSKE

Maroko, protivnik Hrvatske na SP-u, uvjerljivo izgubio od SAD-a

Reuters

Reuters

Maroko će 23. studenoga biti prvi suparnik Hrvatskoj u skupini F na Svjetskom prvenstvu krajem godine, kojem je domaćin Katar.

CINCINNATI – Nogometaši Maroka odigrali su u Cincinnatiju prijateljsku utakmicu protiv SAD-a. Domaćin je slavio s uvjerljivih 3-0.

Podsjetimo kako će Maroko 23. studenoga biti prvi suparnik Hrvatskoj u skupini F na Svjetskom prvenstvu krajem godine, kojem je domaćin Katar. Osim protiv Maroka, hrvatske nogometaše u skupini očekuju utakmice protiv Kanade 27. studenoga i Belgije prvog dana prosinca.

U prvom poluvremenu američki nogometaši su zabili dva pogotka protiv sastava kojeg vodi Vahid Halilhodžić. Strijelci su bili Aaronson u 26. i Weah u 32. minuti. Sve je zaključeno pogotkom Wrighta u 64. minuti iz jedanaesterca.