Azijska Liga prvaka

Marcelo Brozović igrao do 83. minute u preokretu Al Nassra u Ligi prvaka, Cristiano Ronaldo zabio za izjednačenje

Marcelo Brozović/Foto REUTERS

RIJAD  Nogometaši Al Nassra ostvarili su u drugom nastupu skupine E azijske Lige prvaka i drugu pobjedu, na domaćem terenu su svladali tadžikistanski Istiklol 3-1.

Gosti su vodili 1-0 na poluvremenu nakon pogotka Sebaija, no klub iz Saudijske Arabije okrenuo je rezultat u nastavku.

Prvo je izjednačio Cristiano Ronaldo u 66. minuti, a potom je dva pogotka postigao brazilski igrač Talisca, koji je golovima u 72. i 77. minuti postavio konačnih 3-1.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović bio je u udarnoj momčadi Al Nassra te je igrao do 83. minute.

Al Nassr je vodeći na ljestvici skupine E sa šest bodova, dok tri ima iranski Persepolis.