Manchester City korak bliže naslovu prvaka, primili pogodak u 20. sekundi pa preokrenuli do kraja poluvremena

Phil Foden/Foto REUTERS

Domaći su poveli nakon samo 20 sekundi preko McGinna, no pritisak gostiju donio je preokret i prije odlaska na odmor...

BIRMINGHAM Nogometaši Manchester Cityja napravili su još jedan korak ka osvajanju naslova prvaka Engleske 2-1 (2-1) pobjedom na gostovanju kod Aston Ville u susretu 32. kola igranom u srijedu.

Domaći su poveli nakon samo 20 sekundi preko McGinna, no pritisak gostiju donio je preokret i prije odlaska na odmor. Foden je u 22. minuti poravnao na 1-1, da bi Rodri u 40. doveo City u vodstvo koje je u nastavku lakoćom održao.

Vodeći Manchester City sada ima 77 bodova, 11 više uz utakmicu više od drugog Manchester Uniteda.