LIGUE 1

Lyon umalo prokockao bodove protiv Bresta, naposljetku ipak zasjeo na vrh ljestvice

Memphis Depay/Foto: REUTERS

Lyon je poveo 3:0 u prvih 45 minuta golovima Paquete (9'), Aouara (29') i Depaya (44'-11 m), da bi domaćini u nastavku ugrozili uspjeh gostiju preko Chardonneta (53') i Cardone (75').

BREST Nogometaši Lyona zasjeli su na vrh ljestvice francuskog prvenstva 3:2 (3:0) gostujućom pobjedom protiv Bresta u prvoj utakmici 26. kola.

Lyon je poveo 3:0 u prvih 45 minuta golovima Paquete (9′), Aouara (29′) i Depaya (44′-11 m), da bi domaćini u nastavku ugrozili uspjeh gostiju preko Chardonneta (53′) i Cardone (75′).

Lyon je do kraja susreta ipak uspio sačuvati prednost kojom je stigao do učinka od 55 bodova, koliko ima i drugi Lille koji ima utakmicu manje, dok treći Paris SG zaostaje jedan bod uz također utakmicu manje.