SERIE A

Lukaku zabio Genoi nakon samo 32 sekunde, Inter pobjegao gradskom rivalu na sedam bodova

Romelu Lukaku/Foto REUTERS

Domaćin je poveo već nakon 32 sekunde golom Romelua Lukakua, u 69. minuti prednost je povećao Matteo Darmian, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika otklonio je Alexis Sanchez pogodivši u 77. minuti za 3:0.

MILAN Lider talijanskog nogomentog prvenstva Inter pobijedio je Genou s 3:0 u susretu 24. kola Serie A upisavši petu uzastopnu pobjedu.

Domaćin je poveo već nakon 32 sekunde golom Romelua Lukakua na asistenciju Lautara Martineza. Međutim, to nije i najbrži gol u povijesti Serie A. Rekord još uvijek drži napadač Milana Rafael Leao koji je u prosincu prošle godine u susretu protiv Sassuola zabio nakon 6,7 sekundi.

Inter je u 69. minuti povećao prednost preko Mattea Darmian na Lukakuovu asistenciju, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika otklonio je Alexis Sanchez pogodivši u 77. minuti za 3:0.

Ivan Perišić je igrao za Inter do 84. minute, a Marcelo Brozović do 76. minute. Marko Pjaca je igrao cijeli susret za goste, dok Milan Badelj nije ulazio u igru.

Inter je ovom pobjedom pobjegao Milanu na sedam bodova prednosti, no “Rossonere” večeras očekuje ogled protiv Rome.

Juventus na trećem mjestu ima 46 bodova, kao i Atalanta na četvrtoj poziciji.