Španjolsko prvenstvo

Luka Modrić pogotkom pokrenuo Real prema pobjedi vrijednoj ostanka u utrci za naslov

Luka Modrić/Foto REUTERS

Kapetan hrvatske reprezentacije postigao je u 17. minuti prvi od četiri pogotka Madrižana protiv Granade

MADRID Luka Modrić načeo je u 17. minuti mrežu Granade i pokrenuo Real prema gostujućoj pobjedi (1:4) koja je zadržala Madrižane u utrci za naslovom prvaka. Lider Atletico Madrid sada dva kola prije kraja ima dva boda više.

Rodrygo je neposredno uoči odlaska na odmor postigao drugi pogodak za Real, Molina u 71. minuti zakratko vratio neizvjesnost na utakmici, ali ubrzo su Odrizola (75′) i Benzema (76′) osigurale dragocjene bodove momčadi iz Madrida.

Modriću je ovo četvrti pogodak ove sezone, 19. u La Ligi, te ukupno 27. za Real Madrid. Na terenu je proveo svih 90 minuta, a u nastavku utakmice zaradio je žuti karton.