Serie A

Luda golgeterska večera Marija Pašalića, hrvatski reprezentativac zabio čak tri pogotka Bresciji

Mario Pašalić/Foto REUTERS

Hrvatski reprezentativac načeo je mrežu Brescije u 2. minuti, te zabio peti i šesti gol Atalante u nastavku

BERGAMO Atalanta predvođena hrvatskim napadačem Marijom Pašalićem svladala je s čak 6:2 Bresciju u prvoj utakmici 33. kola Serie A. Mario Pašalić je zabio čak tri pogotka!

Hrvatski reprezentativac načeo je mrežu gostiju u 2. minuti. Poravnao je u 8. minuti Torregrossa da bi već do odmora Atalanta stigla do velike i nedostižne prednosti zahvaljujući golovima Martena de Roona (25′), Ruslana Malinovskog (28′) i Duvana Zapate (40′). U nastavku je opet proradio Super Mario. U 55. minuti zabio je svoj drugi, a u 58. minuti i treći pogodak.

Konačnih 6:2 postavio je Nikolas Spalek u 83. minuti.

Mario Pašalić je odigrao cijelu utakmicu u dresu Atalante.