Prva HNL

Lokomotiva preokretom slavila u Velikoj Gorici i stigla na treće mjesto

Myrto Uzuni dvaput je matirao Kahlinu/Foto PIXSELL

VELIKA GORICA Nogometaši Lokomotive slavili su u Velikoj Gorici 3:1 u posljednjoj utakmici 26. kola Prve HNL. Sva četiri pogotka na utakmici postignuta su u drugom poluvremenu. Gorica je povela u 53. minuti preko Matthewa Steenvoordena. Domaćini nisu dugo uživali prednost jer u 62. minuti poravnao je njihov bivši napadač Iyayi Atiemwen. U 75. minuti Zagrepčani su poveli prvim od dva zgoditka na utakmici brzonogog napadača Myrta Uzunija. Drugi, nakon kojega je postalo jasno da će bodovi put Kajzerice, je stigao u 87. minuti.

Ovom pobjedom Lokomotiva je preskočila Hajduk i popela se na treće mjesto na ljestvici s bodom manje od drugoplasirane Rijeke. Nakon pete uzastopne pobjede “lokosa” potpuno jasno je da su nogometaši Rijeke upravo u momčadi iz Kranjčevićeve dobili najvećeg konkurenta u borbi za drugo mjesto.