Premiership

Liverpool doživio i rekordni peti uzastopni domaći poraz, Mount donio Chelseaju tri boda

Mason Mount/Foto REUTERS

Redsi u drugom poluvremenu nisu pronašli recept za preokret ili barem gol koji bi ih spasio od poraza

LIVERPOOL U derbiju 27. kola Engleske lige Chelsea je slavio u gostima kod Liverpoola s 1-0 i probio se na četvrto mjesto.

Pogodak vrijedan pobjede za londonsku momčad je postigao Mason Mount na dodavanje Kantea u 42. minuti.

Redsi su doživjeli rekordni peti uzastopni domaći poraz, a u drugom poluvremenu nisu pronašli recept za preokret ili barem gol koji bi ih spasio od poraza.

Mateo Kovačić je ušao u igru u 81. minuti kod gostiju.

Na vrhu ljestvice je Manchester City (65), koji ima 14 bodova prednosti ispred Manchester Uniteda i 15 u odnosu na Leicester City.  Chelsea je četvrti s 47 bodova, a Liverpool sedmi s 43.