Ligue 1

Lille pobjedom nad Bordeauxom zadržao vodeće mjesto lige, pobjede ubilježili i najveći konkurenti

Yusuf Yazici slavi pogodak/Foto: REUTERS

Lille je do 15. pobjede ove sezone došao pogocima Yazicia, Weaha i Davida. Na klupi Lillea ostao je Domagoj Bradarić, dok je Toma Bašić odigrao cijeli susret za Bordeaux.

PARIZ Nogometaši Lillea slavili su s 3:0 u gostima kod Bordeauxa u 23. kolu Francuske lige i zadržali čelno mjesto na tablici, a pobjede su ubilježili i njihova tri najbliža pratitelja.

Lille je do 15. pobjede ove sezone došao pogocima Yazicia, Weaha i Davida. Na klupi Lillea ostao je Domagoj Bradarić, dok je Toma Bašić odigrao cijeli susret za Bordeaux. Lille ima dva boda više od Lyona, koji je u gostima pobijedio Dijon s 1:0 golom Paquete u 22. minuti.

PSG je s 3:0 nadigrao kod kuće Nimes, dok je Marseille odigrao 2:2 kod Lensa. Momčad s juga Francuske, za koju je svih 90 minuta odigrao Duje Ćaleta Car, vodila je s 2:0 na poluvremenu, ali nije uspjela zadržati vodstvo.