Ligue 1

Lille napravio još jedan korak prema osvajanju naslova francuskog prvaka, Bradarić ušao u 85. minuti

Nogometaši Lillea/Foto REUTERS

LENS Nogometaši Lillea napravili su još jedan korak ka osvajanju naslova francuskog prvaka, oni su u susretu 36. kola kao gosti svladali svog regionalnog rivala Lens sa 3-0 (2-0).

Dvoboj je odlično počeo za Lille koji je poveo iz kaznenog udarca već u 3. minuti, a realizator je bio Yilmaz. Turski je veteran svojim drugim pogotkom povisio na 2-0 spektakularnim udarcem sa 30-ak metara u sam gornji desni kut suparničkog gola u 40. minuti, da bi konačni rezultat postavio David u 60. minuti.

Hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić ušao je u igru za Lille u 85. minuti.

Vodeći Lille sada ima 79 bodova, četiri više uz utakmicu više od drugog Paris SG-a te ga od osvajanja četvrtog naslova prvaka u klupskoj povijesti dijele još samo dvije pobjede. Lens je šesti sa 56 bodova, koliko ima i peti Marseille.