Bundesliga

Leverkusen bez Jedvaja pobijedio Freiburg, gosti okrenuli rezultat s tri gola u nizu

Bayer Leverkusen/Foto REUTERS

FREIBURG U susretu šestog kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer Leverkusen je na gostovanju pobijedio Freiburg sa 4-2.

Domaćin je poveo u 3. minuti golom Lucasa Holera, no Bayer je okrenuo rezultat s tri gola u nizu, a strijelci su bili Lucas Alario (29, 42) i Nadiem Amiri (64).

Nils Petersen je u 72. minuti vratio nadu Freiburgu, no Jonathan Tah je samo četiri minute kasnije zabio za konačnih 4-2.

Tin Jedvaj nije nastupio za “apotekare”.

Na ljestvici vodi Bayern sa 15 bodova koliko ima i Borussija Dortmund. RB Leipzg je na trećem mjestu sa 13 bodova, a Bayer ima 12 na četvrtoj poziciji.

Freiburg drži 13. mjesto sa šest bodova.