Sjajno otvaranje

Kristian Fućak zabio u prvoj utakmici za Osijek i naslutio da bi mogao biti više od prinove za momčad Nenada Bjelice

Davor Petrović

Kristian Fućak (Osijek)/Foto PIXSELL

ZAGREB U očekivanju dolaska dva najavljena „kapitalca“ Osijek je ove subote u prijateljskoj utakmici pobijedio BSK (2:0), a Kristian Fućak je golom dao naslutiti da bi u Gradskom vrtu mogao biti više od prinove. Momčad Nenada Bjelice u prvom dijelu se dosta mučila i nije uspjela pronaći put do mreže žilavog drugoligaša iz Bijelog Brda.

U nastavku je trener Osijeka na teren poslao skoro potpuno novu momčad, a ta promjena je donijela pozitivan pomak u 64. minuti kada je Fućak zabio iz peterca na asistenciju Mirlinda Dakua. U završnici utakmice Slavko Bralić je nakon kornera postavio konačan rezultat.