Prvi poraz Vukova

Kramarić zabio gol u pobjedi nad Wolfsburgom, Gvardiol se ozlijedio u golijadi Leipziga protiv Herthe

Andrej Kramarić/Foto REUTERS

BERLIN Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je gol u domaćoj pobjedi Hoffenheima (3-1) nad Wolfsburgom.

Kramarićev gol pogledajte ovdje.

Gosti su poveli preko Bakua (25), a u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Kramarić je udarcem glavom izjednačio. U nastavku je Hoffenheim pogocima Baumgartnera (74) i Kaderabeka (86) došao do potpunog preokreta i prvog poraza Wolfsburga.

Leipzig je kod kuće s čak 6-0 “isprašio” Herthu, a do 55. minute je za domaće igrao Joško Gvardiol, koji je teren napustio zbog ozljede.

Bayer Leverkusen je kod kuće svladao Mainz s 1-0 golom Wirtza, a pogodak Behrensa dva minuta prije kraja donio je pobjedu Union Berlinu protiv Arminie.

Eintracht i Koeln su odigrali 1-1. U Bundesligi vodi Bayern sa 16 bodova ispred Wolfsburga (13) i Bayera (13), te Borussie Dortmund (12).