Atletico je poveo već u četvrtoj minuti golom Giuliana Simeonea, no Turci su izjednačili u 20. minuti nakon što je Marcos Llorente svladao vlastitog vratara.


Gosti su u 59. minuti imali sjajnu priliku za novo vodstvo, no Marc Pubill nije najbolje zahvatio loptu. U 85. minuti je Antoine Griezmann opasno zaprijetio iz slobodnog udarca, ali je domaći vratar Ugurcan Cakir odlično obranio.




Atletico je trenutačno osmi sa 13 bodova, dok turski sastav drži 16. poziciju sa 10 bodova.


U drugom susretu Karabag je pobijedio Eintracht Frankfurt sa 3-2 golom Bahlula Mustafazada u četvrtoj minuti nadoknade.


Mustafazad je tako od tragičara postao junak domaćeg sastava. Kod prvog gola njemačkog sastava lopta mu je prošla kroz noge, a u 77. minuti je skrivio kazneni udarac. No, sve je naplatio pobjedničkim golom koji Azere ostavlja u igri za prolaz.


Camilo Duran je doveo domaćine do prednosti u četvrtoj minuti, no samo šest minuta kasnije izjednačio je Can Yilmaz Uzun.


Njemački sastav je okrenuo rezultat u 78. minuti golom Faresa Chaibija iz jedanaesterca, međutim, dvije minute kasnije domaćin je nakon odlične akcije izjednačio drugim golom Durana. Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Karabag je u četvrtoj minuti izborio važnu pobjedu.


Hrvatski vratar Fabijan Buntić nije branio za Karabag.



Tablice omogućuje Sofascore