Kup Španjolske

Kakva blamaža Real Madrida! Ispali iz Kupa Kralja od trećeligaša i to u produžecima s igračem više!

Zinedine Zidane/Foto REUTERS

Juanan Casanova potopio je Real Madrid u 115. minuti, pet minuta nakon što je njegova momčad ostala s igračem manje

MADRID Nogometaši Real Madrida ispali su iz Kupa Kralja! Trećeligaš Alcoyano ostvario je povijesni uspjeh i pobjedom 2:1 nakon produžetaka izborio plasman u osminu finala.

Trećeligaš iz Alcoya, mjesta nedaleko Valencije, našao se u rezultatskom zaostatku u 45. minuti utakmice kada je Eder Militao doveo ugledne goste u vodstvo na dodavanje Marcela. Ništa u tim trenucima nije slutilo na senzaciju, no uporni domaćin je poravnao preko Josea Solbesa u 80. minuti.

Luka Modrić nije zaigrao u blamaži “kraljeva

Utakmica je otišla u produžetke gdje Real nije uspijevao slomiti žilavi otpor domaćina, a da stvari za Alcoyano izgledaju gore u 110. minuti ostali su s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Ramon Lopez.

No, igrač više i desetak minuta vremena nisu pomogli Madrižani. U 115. minuti Juanan Casanova je pogotkom okrunio kontru domaćima. Momčad Zinedinea Zidanea pokušala je preostalih sedam minuta (pet plus dvije minute nadoknade) doći barem do penala, no uporni domaćin je uz malo sreće sačuvao prednost.