Serie A

Juventusu samo bod na gostovanju kod Cagliarija, domaćin poveo iz dva kaznena udarca

CAGLIARI  Nogometaši Cagliarija i Juventusa u susretu su 33. kola talijanskog prvenstva odigrali 2-2 (2-0).

Domaćin je dominirao prvim poluvremenom nakon kojega je vodio sa 2-0 s dva gola iz kaznenih udaraca koje su iskoristili Gaetano (30-11m) i Mina (36-11m), no u nastavku je Juventus bio mnogo bolji te je poravnao golom Vlahovića (62) iz slobodnog udarca te autogolom Dossene (87-ag).

Treći Juventus sada ima 64 boda, dok je Cagliari 13. sa 32 koliko ima i 14. Lecce.

Ranije u petak su nogometaši Lazija, koje vodi hrvatski trener Igor Tudor, kao gosti svladali Genou sa 1-0 (0-0). Gol vrijedan tri boda postigao je Luis Alberto u 67. minuti. Bivši hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj ušao je u igru za Genou u 68. minuti. Ovom pobjedom Lazio je skočio na šesto mjesto sa 52 boda, jedan manje, ali i dvije utakmice manje ima sedma Atalanta. Genoa je 12. sa 39 bodova.

Na vrhu je Inter sa 83 boda, 14 više od drugog Milana te bi mogao i teoretski osigurati naslov već u ponedjeljak ako pobijedi svog gradskog rivala.