Serie A

Juventus na krilima Ronalda i Dybale matirao Genou i ponovo stekao četiri boda prednosti na vrhu ljestvice

Cristiano Ronaldo zabio je drugi pogodak za Juventus/Foto REUTERS

Lazio se na samo nekoliko sati približio na bod zaostatka od Stare dame

GENOA Lazio je pobjedom u Torinu nakratko stigao na “minus jedan” od lidera Serie A – Juventusa. Odgovor “crno-bijelih” stigao je nekoliko sati kasnije s Luigi Ferrarisa iz Genoe. Domaćin, kojemu je svaki bod dragocjen u borbi za ostanak, odolijevao je do 50. minute kada je Paulo Dybala doveo “zebre” u vodstvo. Šest minuta kasnije Cristiano Ronaldo je zabio i drugi pogodak. U šest minuta Genovesi su ostali bez svega, a Juventus vratio četiri boda prednosti na čelu poretka Serie A.

Douglas Costa je u 77. minuti na asistenciju Dybale zabio za 0:3, a poraz domaćina za konačnih 1:3 ublažio je Andrea Pinamonti u 77. minuti utakmice.